Warsztaty

Letni obóz jogi z Tomkiem Pałyską:
18 - 25 SIERPNIA

Przyjazd w sobotę do ok. godziny 16.00, wyjazd w następną sobotę po godzinie 13.00.

Miejsce:  Mazury - Wesołowo k. Węgorzewa 
Warsztat odbędzie się w starej wiejskiej szkole z 1918 roku, całkowicie odremontowanej i zaadaptowanej pod kątem jogi. Właścicielami są Ewa i Staś, którzy stworzyli miejsce klimatyczne i przyjazne joginom. 
Szkoła stoi wśród pól, łąk i stawu, blisko jeziora Oświn i rezerwatu ptaków. Wspaniałe miejsce na długie spacery i rowerowe wycieczki (do dyspozycji gości jest 6 rowerów). Można podziwiać niepowtarzalne zachody słońca, i odpocząć na łonie natury.

 Cały ośrodek tylko do naszej dyspozycji. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami lub bez. O wyborze pokoi decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyżywienie: Wegetariańskie. 
3 posiłki dziennie (lekkie śniadanie, wczesny obiad i kolacja) przygotuje Ewa znajdująca inspirację w kuchni indyjskiej i pięciu przemian. Domowy chleb na liściach chrzanu i prawdziwą pizzę z kaflowego pieca opalanego drewnem wypiecze Staś, czuwający nad wszystkim gospodarz domu.

Program warsztatu: 
Codzienna praktyka jogi składać się będzie z sesji porannej (2,5h) i popołudniowej (2,5h). Oprócz asan i elementów pranayam, pojawią się również ćwiczenia uczące prawidłowych wzorców ruchowych i ćwiczenia stabilizacyjne. Ponadto odbędzie się kilka wspólnych spotkań, podczas których będzie można porozmawiać na temat teorii i praktyki jogi.

W czasie tygodniowego warsztatu można głęboko zregenerować organizm i zwyczajnie odpocząć. Zwykle, uczestnicy obozu znacząco podnoszą jakość swojej praktyki jogi i doświadczają wielu pozytywnych jej aspektów, takich jak np. lepsze samopoczucie, przypływ energii czy zdrowszy sen.

Cena:
1600 zł - obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz cały program warsztatu.

Kontakt:
Zapisy oraz ewentualne pytania i wątpliwości proszę kierować do mnie osobiście mailowo (tomekpalyska@gmail.com) lub telefonicznie (503 140 920).


Zapraszam

 

Tomek Pałyska

 

 

 

 

Wędrówka ze Sławomirem Bubiczem

02 – 23 sierpnia 2018 (22 dni)

Nie każdemu w tym życiu jest pisane dotarcie do niezwykłych miejsc mocy i ich odbiór w swojej duszy. Miejsca te przenikają człowieka, łączą się z jego wnętrzem, uwalniają stare bloki i oczyszczają. Zmieniają naszą drogę życia, tak abyśmy byli szczęśliwi.

Bajkowe krajobrazy, przepiękna zieleń i roślinność uaktywniają uśpioną w nas energię. Kontakt z tubylcami uwrażliwia coraz bardziej. Słuchając ich opowieści, uczestnicząc w ich życiu, świętach i obrzędach poznajemy wartości życia w tamtym kraju – spokój, otwartość, gościnność i promienny uśmiech płynący z serca.

Program:

- Popłyniemy do wyspy na Przylądku Komorin (dolnym krańcu Indii) do miejsca mocy, które każdy Indus pragnie odwiedzić za życia. Tam fale trzech mórz zlewają się w jedno tworząc niezwykły widok.

- Dużo czasu poświęcimy dotarciu do magicznych, starożytnych świątyń, w tym wielu z listy UNESCO, o architekturze dorównującej największym osiągnięciom Egiptu, Grecji i Rzymu. Zostały zbudowane według zasad starej kultury wedyjskiej, tak aby sam pobyt w nich zapewniał przepełnienie człowieka silną leczniczą energią. Aby poprawie uległo nie tylko nasze zdrowie i relacje, ale też zwiększył się dobrobyt materialny.

- Dotrzemy do najświętszej, majestatycznej góry Arunaczala, odwiedzanej przez miliony Indusów. Okrążymy ją, zmywając w ten sposób (według wierzeń tubylców) negatywną karmę z tysięcy wcieleń. Zajedziemy do pobliskich aszramów uświęconych obecnością żywych samadhi.

- Przepiękne wodospady bijące ze szczelin górskich w miejscowości Kutralam, pod którymi się wykąpiemy, przepełnione są rosnącymi w pobliżu ziołami i posiadają oczyszczającą moc i błogosławieństwo żyjących w górach siddhów (doskonałych istot).

- Odwiedzimy Ammę – najsłynniejszą żyjącą kobietę-guru. Amma przytuliła już ponad 30 milionów ludzi przekazując im duchową energię i uwalniając ich od złej karmy. Odwiedzimy ją w tym celu pod warunkiem, że w dniu przejazdu przez te tereny Amma będzie obecna i będzie udzielała błogosławieństwa w swoim aszramie w Kerali (wstępnie jest to dla naszej grupy potwierdzone).

- Udamy się do słynnego miasteczka nadi-astrologów, gdzie w bibliotece liści palmowych przechowywane są podobno nasze losy spisane przed tysiącami lat przez starożytnych mędrców. Możemy zwrócić się o pomoc w wyjaśnieniu przyczyn i rozwiązaniu naszych obecnych problemów wszelkiego typu. Możemy też zapytać o nasze przeznaczenie i uzyskać praktyczną poradę, jak odmienić je na lepsze.

- Odwiedzimy świątynie napełnione mocą 5 żywiołów (ziemia, woda, ogień, powietrze i eter), które są nieodzowne, aby w naszej przestrzeni, w naszym ciele, zapanowała całkowita równowaga, która będzie zwiastunem bardzo dobrego zdrowia.

- Wyjątkowym przeżyciem będzie dotarcie do 21 źródeł mocy bijących z ziemi, uwalniających nas z karmicznych obciążeń i uzdrawiających nas na każdym poziomie.

- Moc i siła wysokich gór, w których również się znajdziemy, zachwyci nas swoim pięknem i przemieni w nas obraz życia.

- Na całej trasie odczujemy moc i piękno występów artystycznych i obrzędów usuwających negatywną energię, niezmienionych od tysięcy lat.

- Będziemy odpoczywać na dwóch przepięknych plażach w Varkali i Mamallapuram, pełnym zabytków z listy UNESCO.

- Zwieńczeniem naszej wyprawy będzie dotarcie do Tirumali - największego miejsca pielgrzymkowego na świecie, które charakteryzuje się ogromną mocą i spełnia nasze pragnienia i oczekiwania. Ale musimy tam się znaleźć, aby o to poprosić.

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w tej niezwykłej podróży, która może mieć znaczący wpływ na Twoje dalsze życie – proszę o kontakt pod nr 507 811 812, gdzie uzyskasz więcej informacji na ten temat.

Zapraszam serdecznie,
Sławomir Bubicz

Script logo