Warsztaty

 

 

 

Wędrówka przepełniona aspektem duchowości ze Sławomirem Bubiczem

 05 – 26 listopada 2018 (22 dni)

Nie każdemu w tym życiu jest pisane dotarcie do niezwykłych miejsc mocy i ich odbiór w swojej duszy. Miejsca te przenikają człowieka, łączą się z jego wnętrzem, uwalniają stare bloki i oczyszczają. Zmieniają naszą drogę życia, tak abyśmy byli szczęśliwi.

Bajkowe krajobrazy, przepiękna zieleń i roślinność uaktywniają uśpioną w nas energię. Kontakt z tubylcami uwrażliwia coraz bardziej. Słuchając ich opowieści, uczestnicząc w ich życiu, świętach i obrzędach poznajemy wartości życia w tamtym kraju – spokój, otwartość, gościnność i promienny uśmiech płynący z serca.

Radżastan i Gudżarat - to mistyczne miejsca przeszłości pokazujące nam odbicie dawnego piękna, bogactwa i niezwykłości, którego nie doświadczymy w innych miejscach na Ziemi. Jest tutaj specyficzna moc, niezwykły świat miłości, radości i dawnych żyć ogarnięty mgłą tajemniczości, z którymi każdy człowiek chciałby się zetknąć. Jest to coś wyjątkowego, niezapomnianego i dlatego budzi tak głęboki zachwyt w sercu każdego turysty, który tutaj znajdzie się w swym życiu na Ziemi, w tym czasie. Pielgrzymi, którzy tutaj dotrą, otrzymają dar błogosławieństw płynących ze środka serca tej krainy; odczują w swoim wnętrzu płynące światło budujące zmiany w ich życiu. Zmiany, które sprawią, że każdy człowiek tu przybywający odczuje coś niezwykłego, a jednocześnie coś bardzo istotnego w kolejnych dniach swojego życia. Będzie miało to odbicie w biznesie, zdrowiu, rodzinie i przyniesie odczucie szczęśliwości w swoim sercu. Wyjazd ten ma szczególne znaczenie dla osób błądzących na swojej drodze bez widoku możliwości zmian w najbliższym okresie. Odwiedzanie miejsc niezwykłej, nadprzyrodzonej siły, energii płynącej z Kosmosu i mocnych czakramów Ziemi buchających wielką siłą, spowoduje ogólną przemianę w każdym z nas. Bądź tam, spróbuj i poczuj. Zmierz się z tym zjawiskiem. Odmień swe życie. I już nigdy nie będziesz taki sam.

Program:

- Odwiedzimy dwa indyjskie stany charakteryzujące się nieprzeciętnym polem energetycznym na Ziemi.

- Pojedziemy dżipami do niezwykłego parku narodowego Sariska, który wyróżnia się swoim pięknem na tle tego typu miejsc, a inne rezerwaty przyrody, w których będziemy, pokażą nam wspaniały urok tego zakątka Ziemi

- Odwiedzimy Pushkar – święte miasto na skraju pustyni Tsar ze świętym jeziorem pośrodku. Znajduje się tam jedyna w Indiach świątynia boga Brahmy słynąca ze swej niezwykłości - miejsce tzw. cudów. Na brzegu jeziora zostanie odprawiona dla nas przez braminów specjalna rozbudowana modlitwa – pudża – mająca uzdrowić biznesy, odmienić życie, wpłynąć na zdrowie i dać nam szczęście, a jednocześnie uwolnić od karmy dawnych żyć w miejscu do tego przeznaczonym. Jest to miejsce słynące z uwalniania karmy własnej oraz uwalniania dusz naszych przodków.

- Dużo czasu będziemy przemierzać pustynię Tsar. Poczujemy smak pustynnych przestrzeni i poznamy „statki pustyni” - wielbłądy. Pojedziemy na safari na wielbłądach i spędzimy noc na pustyni jednocząc się z tą czystą przestrzenią. Wybierzemy się też dżipami do pustynnych wiosek zamieszkałych przez tubylców, żyjących w naturalnych warunkach prawie niezmienionych od tysięcy lat.

- Na całej trasie będziemy spotykać mieszkańców tych ziem, słuchać ich muzyki i pieśni, podziwiać ich tańce, ozdoby, turbany i ludowe stroje, w których jeszcze często chodzą pokazując dawny świat. Spojrzenia tych ludzi oddają blask inności od dzisiejszej zachodniej cywilizacji; pokazują czystość serca i spokój duszy.

- Odwiedzimy miasta pustynne słynące ze swej tajemniczości, przyjmujące różne kolory, dające obraz niepowtarzalności tej krainy. Miasto błękitne Jaipur, miasto złote Jaisalmer i miasto białe Udaipur - przepełnione są cudami niezwykłości i przepychu architektury tamtych czasów. Zwiedzimy wyniosłe twierdze, pełne przepychu pałace maharadżów i bogatych kupców.

- Czasami będziemy też mieszkać w pięknie ozdobionych, historycznych rezydencjach przekształconych w wygodne hotele. Pozwoli nam to poczuć tamten czas i piękno dawnego życia.

- Wizyta u wedyjskich astrologów podpowie, co w naszym życiu trzeba zmienić, co blokuje w nas szczęście i jakie są przyczyny zaistniałych trudności. Wiedza zgromadzona od tysięcy lat uzdrowiła już wiele pokoleń, a remedia i talizmany, które niektórym są potrzebne, zniwelują wszelkiego rodzaju trudności i cierpienia w tym życiu. Odetną brzemię cierpienia także w rodzinie.

- Będąc w tej niezwykłej krainie można zaopatrzyć się w cuda rzemiosła i sztuki – przepiękne wyroby tkactwa, biżuterii i niespotykanych ozdób (które budzą zachwyt wielu kobiet na całym świecie), ciekawa i oryginalna odzież, wyroby ze skóry, piękne torby, lalki i zabawki dla dzieci, malowane obrazy, mozaiki, detale upiększające dom itd. Zakupy mogą być szczególnie podniecające i satysfakcjonujące swoją oryginalnością oraz bardzo niską ceną (możliwą do utargowania).

- Dotrzemy do najdalszego wschodniego zakamarka Indii nad Zatoką Bengalską przy granicy z Pakistanem. Znajduje się tam Dwarka – jedno z siedmiu najświętszych miast Indii, które było stolicą królestwa boga Kriszny. Przybywają tam miliony pielgrzymów. Miejsce to pobudzi w nas wyobraźnię o dawnych czasach i odsłoni kurtynę przeszłości minionych lat. Pojedziemy na wyspę Bet Dwarka, na której podobno stała główna rezydencja boga Kryszny; obok na dnie oceanu archeologowie odkryli zatopione miasto sprzed kilkunastu tysięcy lat. Pobyt w tym niezwykłym, mistycznym miejscu, uwolni naszą karmę, odsłoni inny świat, przemieni nasze życie. Dlatego warto tu być.

- Na drodze naszej wędrówki znajdziemy się w wielu wybranych świątyniach o niespotykanej mocy i wyjątkowości oddziaływania na nas samych. Spędzimy tam owocny czas medytując i po prostu przebywając w tym polu energetycznym.

- Zwieńczeniem naszej wędrówki jest wyniosła góra Girnar słynąca ze swej siły, magii i błogosławieństwa, jakim obdarza każdego, kto tam się znajdzie. Góra ta czyni cuda, odmienia los, zrywa dawne więzi i ograniczenia w naszym życiu; przełamuje trud i upór w nas samych. Wejście na tę górę uruchamia cud spełnienia naszych pragnień.

 

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w tej niezwykłej podróży, która może mieć znaczący wpływ na Twoje dalsze życie – proszę o kontakt pod nr 507 811 812, gdzie uzyskasz więcej informacji na ten temat.

 

Zapraszamy do wspólnego doświadczenia wyjątkowych miejsc mocy. Każdy wróci z nich odmieniony - już nie taki sam.


Sławomir Bubicz

Script logo