Sławomir Bubicz

Już od wczesnych lat poszukiwałem skutecznych technik rozwoju psychofizycznego i pokonania stresu. Pragnąłem podzielić się wiedzą z innymi ludźmi. Poszukiwania zaprowadziły mnie do jogi, której uczyłem się u źródła, czyli w Indiach.

Przeczytaj więcej o mojej drodze. 

Metodę i styl mojego nauczania ukształtował trzydziestoletni kontakt z moim Mistrzem, B.K.S. Iyengarem. Przejawiał On niezwykłą pasję i poświęcenie do pomagania ludziom. Za Jego przykładem w 1984 r. stworzyłem Instytut Jogi, aby nauczać tej pięknej sztuki przemieniającej wnętrze każdego człowieka.

Uczę pozycji jogi (asany), kierowania energii za pomocą oddechu (pranajama), głębokiego relaksu (śavasana) i medytacji (dhyana). Prowadzę warsztaty weekendowe, kursy wyjazdowe (w tym wyprawy do Indii) i wykłady o jodze. 

Przeczytaj więcej o podstawie mojej pracy, czyli metodzie Iyengara.

W Instytucie Jogi prowadzę sesje asan: dla początkujących, sesje łagodne, regeneracyjne, dla zdrowia kręgosłupa, dla wszystkich, a także sesje głębokiego relaksu i sesje pranajamy z elementami medytacji.

Sporo energii poświęcam prowadzeniu autorskich sesji „odrodzeńczych”. Dokładam wszelkich starań, aby każdy uczestnik osiągał maksimum w najkrótszym czasie. Rozbudzam energię i odwagę do pokonywania ograniczeń. Dzięki temu cele praktyki - zdrowie ciała i spokój umysłu - są łatwe do osiągnięcia. Zapewniam też konieczną regenerację ciała oraz wnętrza.

Serdecznie zapraszam Cię do wspólnej praktyki. Lubię z Tobą pracować niezależnie od stopnia zaawansowania, wieku i kondycji. 
Wszelkie prawa zastrzeżone
Script logo