Dla początkujących

Kurs dla początkujących: 

Jeśli pragniesz poznać jogę od podstaw, nauczyć się wszystkiego od początku i uzyskać dobrą bazę do dalszych ćwiczeń - to ten kurs jest najlepszą okazją. Nasza doświadczona nauczycielka Dominika w łagodny i precyzyjny sposób wprowadzi Cię w techniki wykonywania asan.

Kurs składa się z 8 sesji (2 razy w tygodniu) w ciągu miesiąca od daty rozpoczęcia. Możesz dołączyć do grupy w każdej chwili, nawet w środku miesiąca. Każda sesja jest inna, dlatego wskazane jest regularne uczęszczanie, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Zapisz się na jedną z dwóch grup: w poniedziałki i środy o 15:30 - 17:00 lub we wtorki i czwartki o 18:45 - 20:15.

Koszt kursu wynosi 220 zł i obejmuje 8 sesji w ciągu miesiąca od daty rozpoczęcia.

Użytkownicy kart pracowniczych (Oksystem, Multisport Plus, Fitprofit) dokonują rezerwacji miejsca na kursie poprzez wpłacenie kaucji zwrotnej w wysokości 100 zł. Kaucję będzie można odebrać po zakończeniu miesiąca nauki, jednak za każdą nieobecność na koniec miesiąca będzie potrącone 20 zł.

Ewentualne nieobecności można odrabiać do końca trwania kursu na równoległej grupie, o ile są wolne miejsca na sali. Pierwsze sesje w tygodniu na równoległych grupach zawierają taki sam program, podobnie jak drugie sesje w tygodniu zawierają identyczną treść. Dlatego  za poniedziałek odrabiaj we wtorek, za środę odrabiaj w czwartek - i odwrotnie.

 

Zapraszamy do Instytutu!

Script logo